Sınırları Zorlayın

Sınırları Zorlayın

BRIG Sert Karinalı Şişme Botları, tamamı Avrupa'da bulunan 100.000 metrekarelik modern merkezimizde tasarlanmakta ve üretilmektedir.  Tasarımcılar ve mühendislerden oluşan uzman ekibimiz (eski askeri havacılık mühendislerinden oluşan bir çekirdek ekip dahil), geleneksel bot tasarımının sınırlarını sürekli olarak zorlamak için yeni aero ve hidrodinamik teoriler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

Kaliteden Ödün Vermez

Kaliteden Ödün Vermez

BRIG, hem en yüksek kalite hem de en yüksek verimlilik seviyesini elde etmek için sektördeki en ileri teknolojiyi kullanmaktadır. Sonuç olarak, BRIG müşterileri, makul bir fiyata ödün vermeden kalitenin tadını çıkarabilirler.

Üstün İşçilik

Üstün İşçilik

BRIG'te en son teknoloji, geleneksel işçiliğin en iyisi ile birleştirilmektedir. Sert Karinalı Şişme Botlarımız, sadece en iyi materyaller kullanılarak olağanüstü standartlara uygun olarak el emeği ile üretilmekte ve tamamlanmaktadır. Brig fabrikasındaki üretimin her aşaması uzman kadrolar tarafından denetlenmektedir. Her bir aşama kaydedilmekte ve titizlikle kalite kontrol işlemleri yapılmaktadır.